Za jeden hlas, auto na rok zdarma

Slavnostní vyhlášení ankety Auto roku 2020 se pomaličku blíží a do finále se dostává také hlasování veřejnosti, ve kterém se soutěží o hodnotné ceny. 

Letošní ročník ankety Auto roku 2020 s sebou přináší hned několik významných změn, jak z pohledu odborné poroty, tak v případě hlasování veřejnosti. Hlasující může za jediný klik v počítači získat velice atraktivní ceny. Letošní ročník přináší smysluplnější rozřazení do kategorií a navýšení jejich počtu. Už se nehlasuje z novinek, které mají k dispozici pouze motorističtí novináři, zvolení do odborné poroty, ale veřejnost vybírá z mnoha dalších nových vozů tohoto roku, které se do novinářské části ankety nedostaly. 

Všichni mohou vybírat v kategoriích malé a mini vozy, vozy nižší a střední třídy, vozy vyšší střední a luxusní třídy, malé crossovery, střední crossovery a SUV, velká SUV, sportovní vozy a pickupy. Každý si tak může najít svého favorita z celkových 63 nominovaných novinek. 

Stačí se jen přihlásit, vybrat, hlasovat a čekat, jestli se na vás usměje štěstí v podobě několika desítek připravených cen. Tou nejzajímavější je auto na rok zdarma. Vítěz z hlasování veřejnosti vyhraje vůz, který zvítězí v hlasování odborné poroty. Finálovým výběrem je tato šestice vozů: BMW řady 3, Kia Xceed, Mazda CX-30, Peugeot 208, Suzuki Jimny a Škoda Kamiq.

Neméně zajímavé ceny čekají na veřejnost i na dalších pozicích. Vyhrát tak můžete sady litých kol od společnosti Alcar, oleje do svých vozů od značky Rymax, prověření vozu od firmy Vincario, sportovní oblečení Orun nebo poukaz na event od značky Race Day. Každý, kdo se zapojí do hlasování, může pomoci svému oblíbenému vozu k vítězství a sám vyhrát ceny v hodnotách několik desítek tisíc korun.